Warto było czekać!

Zakładka „Pełny kurs NLP” nie zmieniała się na mojej stronie już od wielu tygodni. I wiedz, że było warto! Oficjalnie przygotowujemy się do startu Pierwszej Edycji Pełnego Kursu NLP! Co czeka na Ciebie w środku?

 

Na samym wstępie muszę i chcę podziękować wszystkim, bez których ten kurs nie byłby dla Ciebie dostępny tak dobry jak jest:

Wszystkim, którzy mnie szkolili, żebym miał tę wiedzę i potrafił Ci ją przekazać tak dobrze.

Wszystkim, którzy testowali kurs od wersji beta do finalnej, bo dzięki nim jest tak dopasowany do potrzeb tych, dla których jest przygotowany.

Każdemu, kto już teraz przyczynił się do dania do niego dostępu jak najszerszemu gronu i wszystkim, którzy przyczynią się do tego jeszcze w przyszłości. Dzięki, bez was nie byłoby tak dobrze!

 

Więc czym tak naprawdę jest Pełny Kurs NLP?

 

Jest bazą i punktem wyjścia. Zawiera wszystkie najczęściej używane i najbardziej praktyczne techniki z których można składać o wiele większe i dopasowane narzędzia. Znajdziesz w nim też mnóstwo przekonań, które pozwolą Ci z nich skorzystać, abyś mógł zrealizować swoje dokładnie tak, jak Ty wiesz, że będzie najlepiej!

Jest w pełni usystematyzowanym i przygotowanym dla uczestnika materiałem szkoleniowym najwyższej wartości. Zaczynając kurs wiesz, że przed Tobą ukończyło go wiele osób i był on zmieniany aby idealnie wpasować się w ich i mam nadzieję, że również Twoje wymagania. Dodatkowo dostajesz moje wsparcie w każdym miejscu, które będziesz chciał lepiej zrozumieć – zależy mi, aby kolejne edycje były jeszcze pełniejsze!

Jest niesamowitą ilością ćwiczeń, opisanych krok po kroku. Jeśli czytając na moim blogu albo gdziekolwiek indziej teksty na temat NLP nie wiedziałeś, jak przełożyć żargon na swoje życie to w końcu się to zmieni! Ćwiczenia spowodują, że zaczniesz nie tylko wiedzieć, ale ROZUMIEĆ jak i dlaczego działają poszczególne techniki. I dotrze do Ciebie, jak zmieniać je i łączyć do swoich potrzeb!

 

Jak jest zbudowany Pełny Kurs NLP?

 

Jest to 9 dni w których będziesz dostawał kolejne etapy kursu w całości prosto na swojego maila. Możesz rozwijać się gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Każdy dzień zawiera ćwiczenia stanowiące minimum potrzebne, do realizacji kolejnych dni i pełnego przyswojenia materiału samodzielnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś realizował Pełny Kurs NLP dodając więcej elementów, choćby w oparciu o mojego bloga, albo abyś ćwiczył z innymi. Dostajesz podstawę, której potrzebujesz, abyś mógł samodzielnie robić to czego chcesz.

 

Dla kogo jest Pełny Kurs NLP?

 

Przede wszystkim dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z NLP, ale nie tylko. Dla nich szczególnie, aby mogły samodzielnie zdobyć podstawy, które pozwolą dalej rozwijać się samodzielnie. Solidne podstawy. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz ochoty korzystać ze szkoleń, coachingu i mentoringu na żywo a chciałbyś zdobyć tę wiedzę – brawo! Dokładnie dla Ciebie jest Pełny Kurs NLP.

Na pewno, jeśli jesteś przekonany, że na poziomie Praktyka NLP nie ma dla Ciebie absolutnie żadnych nieznanych informacji to Pełny Kurs NLP nie jest stworzony dla Ciebie. W takiej sytuacji po prostu zastanów się, czy jest ktoś, kto chciałbyś aby nabył te umiejętności i daj mu to, co jest dziś kluczowe, czyli informacje aby miał kolejny wybór.

 

Gdzie mogę dostać Pełny Kurs NLP?

Przejdź na stronę www.PraktykNLP.eu.

Zajrzyj też na wydarzenie na Facebooku(i zobacz Konkurs, w którym możesz zdobyć nagrody za ponad 3000zł(!)):

Pełny Kurs NLP – Premiera i Konkurs Urodzinowy!

 

Masz dodatkowe pytania?

Pisz na praktyknlp@jakubkrolikowski.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Twoi znajomi też mogą skorzystać!
Autor: Jakub Królikowski

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook