Samouczki, kursy, tutoriale, przewodniki…

Nowa część strony. O co chodzi?

Photo by Jenna Carver

Od razu chciałbym przeprosić wszystkich, którzy mnie czytają że tekst pojawia się dopiero teraz oraz wszystkich, którzy czekają na maile ode mnie. Niestety przeziębienia wciąż się mnie imają, choć rzadko 😉 i nie chciałbym brać udziału w szukaniu rozwiązań z gorączką. Mam nadzieję, że mimo to wpis będzie spójny i komunikatywny. A na maile odpiszę na dniach.

Dlaczego samouczki?

Po napisaniu Silna Wola – 15 linków… zorientowałem się, że blog zrobił się już dość… duży. Na dodatek narzędzia do analizy ruchu na stronie mówią mi, że mało kto przegląda w głąb archiwum strony i kategorii – nic dziwnego, też rzadko kiedy to robię. Pomyślałem, że czas ułatwić dostęp do artykułów, zwłaszcza tych starszych, według tematyki.

Od teraz po prawej stronie, tuż pod polem zapisu na newsletter widzisz dział „Samouczki”(swoją drogą, nadal szukam nazwy. Jeśli masz jakiś pomysł, to napisz w komentarzu). Postarałem się, żeby były jak najwygodniejsze w obsłudze i dzieleniu się ze znajomymi.

  • W przeciwieństwie do kategorii bloga, zawierają krótkie wprowadzenie.
  • Linki są tak przyjazne, że możesz je wpisywać z pamięci. NLP? http://jakubkrolikowski.pl/nlp. Zarządzanie czasem? http://jakubkrolikowski.pl/zarzadzanie-czasem.
  • Wybieram mniej artykułów „do środka”, żeby dało się je przeczytać za jednym razem.
  • Stopniowo będę je uzupełniał tak, aby stanowiły zamkniętą, gotową całość. Już jest nieźle, ale będzie lepiej.

Od teraz więc, jeśli będziesz potrzebował trochę motywacji, wstukujesz jakubkrolikowski.pl/motywacja i dostajesz od razu zestaw artykułów. Jeśli ktoś zapyta „A co to jest to NLP?” albo co możesz polecić, to możesz zamiast szukania konkretnego wpisu posłać link z końcówką /nlp. Nie wiem, czy dało się to zorganizować prościej 😉

Jeśli czytasz bloga od początku, 2 razy w tygodniu to naturalnie nie znajdziesz tam nic całkiem nowego. Za to jestem pewien, że znajdziesz coś czego jeszcze nie stosujesz na co dzień. Sam znalazłem takie rzeczy organizując wpisy.

Stopniowo będą się pojawiać kolejne… no właśnie. To masz jakiś pomysł na (krótką) nazwę dla działu?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Samouczki, kursy, tutoriale, przewodniki..., 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!
Autor: Jakub Królikowski

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook