Co robić w czasie Euro (jeśli nie jesteś kibicem)?

Wszyscy jesteśmy przejęci Euro 2012, flagami, wynikami, jak grają „nasi”…

Nie?

Ciebie też nie porwała ta magia? Zastanawiasz się, jak mimo wszystko na tym skorzystać?

5 pomysłów, mniej i bardziej rozwojowych, na ten pełen unikalnych możliwości okres 😉

Photo by John Pozadzides

Jeśli to czytasz, to pewnie jesteśmy równie zafascynowani ogładaniem ~22-25 facetów ganiających za piłką.

Co więc zrobić, jesli nie masz ochoty udawać, że Cię ta zabawa interesuje? Wystarczy tylko zwrócić uwagę w odpowiednią stronę… 😉

1. Wyjdź do kobiet

Bez względu na Twoją płeć, jeśli Twoja orientacja choć trochę wskazuje na kobiety: wyjrzyj za okno. Zobacz co się dzieje w centrum miasta w czasie meczu. Żeby osiągnąć taki efekt w jakimkolwiek innym okresie potrzebny byłby co najmniej nagłośniony, otwarty pokaz butów i torebek kilkudziesięciu marek. Prawie, jakby faceci wymarli, coś pięknego w tym kontekście.

Jeśli Ci mało, to pomyśl co dzieje się w ich głowach. Ok ładnych kilku dni NIE otrzymują tego samego poziomu aprobaty i zainteresowania – faceci zajęli się meczami. Jeżeli dodatkowo są w związku, to spora szansa, że po głowie krąży im „on (ona? 😉 ) woli facetów z umięśnionymi łydkami ode mnie”. Poważnie, mam mówić dalej?

W drugą stronę, czyli z facetami, nie będzie tak łatwo. Jeśli jesteś kobietą, wyobraź sobie, że Twój znajomy proponuje Ci wycieczkę na turniej łyżwiarstwa figurowego par tanecznych. Żeby dało się uwierzyć, że naprawdę tego chce i jednocześnie nie zabija to w nim faceta… byłoby mu ciężko, prawda?

2. Wyjedź do obleganego miejsca

Zawsze chciałeś się gdzieś wybrać za miasto, ale zawsze jest tam za dużo ludzi, hałas i śmieci? Nie uwierzysz: właśnie oglądają mecz. Siedzą w domu/pubie i nic ich nie wyciągnie.

Jedyne, co może Ci się przydarzyć to matki z małymi dziećmi i czytelnicy tego bloga. Pierwszą grupę jakoś wytrzymasz, drugą pewnie i tak chcesz poznać 😉

3. Idź na zakupy, siłownię, wystawę…

Poza oczywistością „nikogo tam nie ma”, zdobywasz kolejny bonus. Obsługa musi tam siedzieć, właściciel musi im płacić, powierzchnia sama się nie wynajmuje a sprzedaż nie weźmie się z powietrza. Co to oznacza?

Jeśli nie ma tam telewizji (z drugiej strony, nawet jeśli jest – kto poważnie interesujący się piłką nożną nie zajął sobie wolnego 2 lata temu na ten okres?) cała obsługa jest do Twojej dyspozycji. Skoro i tak nikogo tam nie ma, możesz spokojnie walczyć o zniżki na cokolwiek.

4. Zaplanuj sobie życie

Ok, trochę bardziej pro-rozwojowo. Temat „jak” masz tutaj: Jak znaleźć pasję w życiu. Dlaczego teraz?

Oczywiście znów wpada korzyść „nikt nie przeszkadza”. Dodatkowo, zwłaszcza pod koniec Euro, masz szansę przestawić się na tryb bardziej egocentryczny. Skoro i tak wszyscy są zajęci kopaniem piłki, to w końcu nauczysz się planować tylko własny czas i mniej na nich liczyć.

A dzięki temu, możesz skupić się bardziej na sobie. Jeśli na co dzień masz problem z braniem pod uwagę tylko siebie, to oto rozwiązanie.

5. Wytłumacz się Euro

I absolutny bonus, jak zrobisz ten numer to daj znać. Cokolwiek wybierzesz z listy, czy też spędzisz tygodnie grając w Diablo III albo jeszcze coś innego a przez to zawalisz projekty, nie pójdziesz do pracy/na studia, zapomnisz o kimkolwiek albo czymkolwiek, zrób dodatkowo jedną, malutką rzecz.

Wytłumacz się, że byłeś zajęty (zajęta działa mniej z powodów poruszonych w punkcie pierwszym, ale dalej warto sprawdzić) wszystkim wokół Euro 2012.

Przygotuj się tylko na kilka trudnych pytań typu „kto wygrał?” 😉

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
Co robić w czasie Euro (jeśli nie jesteś kibicem)?, 4.4 out of 5 based on 7 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!
Autor: Jakub Królikowski

jeden genialny komentarz

 1. Kasia pisze:

  Dobre :)

    (Zacytuj)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook