Zmień myślenie na lepsze! Cz.6 Nie da się nie komunikować

Każdy, kto zajmuje się komunikacją, słyszał o jej werbalnej i niewerbalnej części.

Tylko czy rozumiesz temat wystarczająco szeroko?

W wielu kontekstach może przydać Ci się rozciągnąć swoją wizję komunikacji do granic możliwości.Photo by Brett Jordan

Witaj w szóstej części kursu „Zmień myślenie na lepsze”. Jeśli nie znasz poprzedniej części tutaj masz początek: Mapa nie jest terenem.
Komunikacja odbywa się cały czas. Przekazujesz informacje niewyobrażalnej liczbie osób każdym, nawet najdrobniejszym zachowaniem.

Jeszcze więcej danych zbierasz ze świata. Na świadomym poziomie, po przejściu przez wszystkie filtry, a w szczególności filtr uwagi, zostaje tego malutka garstka – do tego poziomu u innych rzeczywiście nie trafiasz zbyt często.

Ale świadome przetwarzanie rzadko jest najistotniejszą częścią kontaktu. Tylko jak przekazywać właściwe informacje, jeśli nie zauważasz w ogóle wielu kanałów?

Jeśli poniżej widzisz informacje, że treść jest chroniona hasłem i dostępna tylko dla subskrybentów, to… właśnie tak jest simple smile Zmień myślenie na lepsze! Cz.6 Nie da się nie komunikować Jeśli odbierasz mój newsletter – sprawdź maila, już masz hasło. Jeśli jeszcze nie – spójrz na kolumnę po prawej. Jest tam zielone pole z miejscem na Twoje imię i adres email. Zapisz się, a w ciągu 2 minut dostaniesz maila z hasłem i zaczniesz czytać wpis. Tak, nic nie płacisz. 😉

Nie da się nie komunikować

Podaj hasło
Zawartość tylko dla subskrybentów

Kiedy zaczniesz widzieć dużo nowych rzeczy możesz przejść na obserwację, będziesz mógł obserwować jak zmienia się Twoje zachowanie, kiedy ktoś (świadomie lub nie) dokonuje takich samych zmian 😉

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zmień myślenie na lepsze! Cz.6 Nie da się nie komunikować, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Twoi znajomi też mogą skorzystać!
Autor: Jakub Królikowski

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook