Perswazja

Perswazyjny tekst, manipulacja rozmową… Twoja sprawa, co zrobisz z wiedzą. Kliknij po nieprzyzwoicie skuteczne perswazyjne narzędzia!

Perswazja – żeby robili to, czego chcesz!

Perswazja 300x138 Perswazja

Możesz zrobić z ludźmi o wiele więcej, niż Ci się dotąd wydawało. Kiedy odkryjesz jak wiele, możesz być niemal przerażony, że takie rzeczy istnieją i zaczniesz zauważać je wokół siebie.

Perswazja tak naprawdę napędza świat. Ludzie nie idą zabijać mieszkańców terenu, który pierwszy raz widzą z powodu logicznej argumentacji. Cena mieszkania w centrum miasta nie wynika z jego obiektywnej wartości. Przekonanie faceta za pomocą większego dekoltu do wszystkiego, od noszenia torby po nową sukienkę to zwykła manipulacja.

Powiedziałem manipulacja?

Perswazja czy manipulacja?

Moim zdaniem to tylko nazwy. Techniki się nie zmieniają, efekty się nie zmieniają, zasady są takie same. Możesz nazywać to jak tylko chcesz i robić z tym na co tylko masz ochotę.

Poważnie. Nie obchodzi mnie jak użyjesz tego, czego się tutaj dowiesz. Tylko nie przynieś wstydu – obserwuj i ćwicz tak długo, aż będziesz skuteczny.

Jaki zakres perswazji możesz tutaj opanować

Dowiesz się, jak możesz NAPRAWDĘ wywierać wpływ na ludzi. Co możesz zrobić, aby inwestując minimum czasu i energii wydobyć z nich jak najwięcej. Jak usprawnić komunikację interpersonalną. Jak spowodować, że będą dosłownie wariować…

Nie wierzysz?

Perswazja w 4 odcinkach!

  1. Ludzie jak psy
  2. 7 pewnych sposobów, aby doszczętnie spieprzyć komunikację!
  3. O czym dotąd zapominałeś w rozmowie?
  4. Najpotężniejsze Uczucie

Masz w całości kilka istotnych zagadnień. Z jednej strony tresura, z drugiej porozumienie. Rób z tym na co masz ochotę 😉

Manipulację i perswazję już przerobiłeś. Dlaczego jeszcze warto abyś tu został?

Nawet w samej sztuce wywierania wpływu pozostaje mnóstwo niuansów. Można użyć bardziej zaawansowanej technologii, jak choćby NLP. Na powitanie otrzymasz darmową lekcję z mojego Pełnego Kursu NLP.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Perswazja, 5.0 out of 5 based on 6 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!

Darmowy kurs "Asertywność – Jak Wyznaczać Swoje Granice i Przekraczać Cudze" tylko dla stałych czytelników!