Asertywność

aser2 Asertywność

Opanowanie umiejętności określanie własnych zasad jest podstawą w tworzeniu wszystkich kontaktów z ludźmi, zarówno zawodowych jak i prywatnych. Silna postawa zmieni sposób w jaki ludzie się z Tobą obchodzą, ale przede wszystkim podniesie Twój własny komfort.

Oczywiście nikomu nie będzie na rękę Twoja asertywność. Spodziewaj się raczej prób stawiania oporu i utrzymania Cię w starym położeniu, niż oklasków i wsparcia.

Czy w takim razie warto w ogóle żebyś się rozwijał?

Wyobraź sobie, że możesz nauczyć się radzić sobie z oporem ze strony innych. Wyobraź sobie, że może Cię on kompletnie nie obchodzić albo że przestaniesz w ogóle zwracać na niego uwagę.

Czy to jest cel, o który warto powalczyć?

7 Częściowy Kurs Asertywności od Podstaw

To nie będzie kolejny nudny poradnik, który zostawi Cię z większą ilością nowych pytań i problemów niż odpowiedzi i rozwiązań. Wprost przeciwnie, poprowadzi Cię przez drogę od wnętrza, przez nowy sposób myślenia po zachowania i kontakty z ludźmi. Zbudujesz asertywność poznając sedno problemu, tworząc nowe nawyki i zostawiając sobie pole dla rozwoju własnej osobowości.

Czego nauczysz się z kursu:

  • Jakie tak naprawdę masz problemy z asertywnością
  • Jak znaleźć lepsze zachowania i wprowadzać je w życie
  • Jak nauczyć ludzi odpowiedniego podejścia do Ciebie
  • Jak wywierać wpływ na otoczenie

Jak Skorzystać z Kursu

Możesz oczywiście zastanawiać się ile będzie Cię to kosztować. W rozwój swojej asertywności będziesz musiał zainwestować kilka tygodni czasu i sporo zaangażowania, ale ani złotówki. Wierzę, że ten kurs pozwoli Ci osiągnąć taki poziom rozwoju, na którym będziesz chciał być coraz lepszy w zarządzaniu sobą, kontrolą emocji, wywieraniem wpływu itd. i dlatego rozdaję go zupełnie za darmo.

Aby otrzymać wszystkie 7 części kursu przewiń stronę w dół i wstukaj w odpowiednie pola swoje imię i email, a przez następne kilka tygodni będziesz otrzymywał ćwiczenia i porady. Dodatkowo dostaniesz wszystko co najlepsze w rozwoju osobistym z mojego bloga 😉

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Asertywność, 3.3 out of 5 based on 4 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!

Darmowy kurs "Asertywność – Jak Wyznaczać Swoje Granice i Przekraczać Cudze" tylko dla stałych czytelników!