Jeśli jesteś pierwszy raz na stronie albo potrzebujesz informacji to czytaj dalej.

Wypełnij formularz poniżej, aby zacząć dostawać wiedzę na maila. Później przejdź do Bloga.

[learn_more caption=”Potrzebujesz informacji o stronie? Aby rozwinąć kliknij trójkąt po prawej! ->”]

Jesteś tutaj, bo interesuje Cię rozwój osobisty i NLP, znalazłeś na mojej stronie rozwiązanie jakiegoś problemu albo spodobał Ci się mój artykuł w innym serwisie. Strona szybko się rozwija, więc może przydać Ci się kilka informacji.

Encyklopedia NLP – Na całej stronie używam dużo żargonu NLP i nie opisuje technik, które wymieniam. Dlatego postanowiłem stworzyć Encyklopedię NLP. Jeśli nie masz umiejętności i wiedzy na poziomie minimum Praktyka NLP albo nie rozumiesz czegokolwiek w tekstach warto ją przejrzeć, bo jest na bieżąco aktualizowana. Oprócz tego dla Twojej wygody w tekstach są linki do odpowiednich części encyklopedii.

Blog – Najczęściej, bo dwa razy w tygodniu(!), aktualizowana część witryny. Pojawiają się tam artykuły w tematyce od rozwoju duchowego, przez duże wzorce jak choćby Zaburzenia Psychiczne rozbite na język NLP, po najaktualniejsze wpisy z Encyklopedii. Jeśli chcesz być w pełni na bieżąco to po prawej stronie masz opcję zapisu na Newsletter i zostania fanem na Facebook.

O Jakubie – Gdybyś chciał wiedzieć więcej o autorze strony, przebytych szkoleniach, celach.

[/learn_more]

Korzystając z okienka poniżej otrzymasz, poza artykułami,  informacjami o nowościach i ekskluzywnych ofertach dodatkowo darmową(!) lekcję z mojego Pełnego Kursu NLP… za darmo.

[box type=”download”]

 [/box]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 5 votes)
, 4.0 out of 5 based on 6 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!