Zmień myślenie na lepsze! Cz.3 Doświadczenie ma strukturę

Wszystko dzieje się w Twojej głowie. Ciało w odbiorze bodźców jest tylko narzędziem i daje się łatwo podmienić prądem elektrycznym, chemią i polem magnetycznym. Więc w jakiś sposób mózg koduje docierające informacje.

Wyobraź sobie kontrolę, którą mógłbyś uzyskać, gdybyś zaczął choć trochę wyczuwać jak to się dzieje i nawet minimalnie mógł wpływać na przepływ informacji.

Witaj w trzeciej części kursu „Zmień myślenie na lepsze”. Jeśli nie znasz poprzedniej części tutaj masz początek: Mapa nie jest terenem.

W tej chwili udowadniać, że wszystko czego doświadczasz ma jakąś strukturę, można powoli nawet na poziomie neuro. Są tylko dwa drobne „ale”

  1. Nie byłoby to póki co zbyt dokładne.
  2. Nic by Ci to nie dało.

Bo przecież nie jesteś na stałe podpięty do kroplówek, diagnostyki krwi, rezonansu magnetycznego i nie masz w mózg układu elektrod. Jak więc miałbyś wykrywać co dzieje się w Twoim mózgu i wpływać na to?

Jeśli poniżej widzisz informacje, że treść jest chroniona hasłem i dostępna tylko dla subskrybentów, to… właśnie tak jest simple smile Zmień myślenie na lepsze! Cz.3 Doświadczenie ma strukturę Jeśli odbierasz mój newsletter – sprawdź maila, już masz hasło. Jeśli jeszcze nie – spójrz na kolumnę po prawej. Jest tam zielone pole z miejscem na Twoje imię i adres email. Zapisz się, a w ciągu 2 minut dostaniesz maila z hasłem i zaczniesz czytać wpis. Tak, nic nie płacisz. 😉

Doświadczenie ma strukturę

Podaj hasło
Zawartość tylko dla subskrybentów

A teraz, z koszykiem pełnym nowych zabawek ;), twórz, niszcz, baw się!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Zmień myślenie na lepsze! Cz.3 Doświadczenie ma strukturę, 5.0 out of 5 based on 3 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!
Autor: Jakub Królikowski

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook