Recenzja Nowego Narzędzia Do Zarządzania Czasem – Promocja Do Wtorku (16.10)

Jak się okazuje można wymyślić coś tworzącego osobną, wyższą kategorię w kategorii „zarządzanie czasem na papierze”.

Czym jest „coś”, o którym dotąd nie słyszałeś?

Photo by needoptic

Multiplaner – Pełna Recenzja

Kiedy blogujesz, to raz na jakiś czas (podobno stopniowo coraz częściej) zgłaszają się do Ciebie różne firmy pod hasłem „mamy produkt, który chyba spodobał by się Tobie i Twoim czytelnikom – chcesz jeden?”. Czasem nawet jest tak, że rzeczywiście jest to coś fajnego 😉

W tej kategorii mieszczą się… powiedzmy póki co „organizery” od Multiplaner. To co zrobili jest trochę dziwne, więc pomysł mi się spodobał.

Co to jest 3planer

Wszystkie twory możesz zobaczyć Tutaj(tak, oczywiście że to link referencyjny), ja bawiłem się konkretnie 3planerem(jak testować, to od razu najdziwniejszą wersję) i o nim będę pisał. W środku wygląda o tak:

 Recenzja Nowego Narzędzia Do Zarządzania Czasem – Promocja Do Wtorku (16.10)

Jak widzisz, kartki są pocięte w poziomie, przez co masz w zasadzie 3 małe zeszyciki – organizer, kalendarz i notatnik. Nie wygląda na jakieś niesamowite usprawnienie, a jednak drastycznie podnosi użyteczność.

Tutaj możesz obejrzeć wszystkie.

Jak testowałem

Jeżeli trochę mnie czytasz, a już tym bardziej jeśli subskrybujesz mój profil na fejsie, to pewnie wiesz, że niekoniecznie wspieram pomysł używania czegokolwiek, co nie ma procesora i szerokopasmowego internetu. Tak się jednak złożyło, że jakiś czas po tym jak dotarł do mnie planer, rozwaliłem starego laptopa na kawałki i byłem odcięty od technologii.

Piękny zbieg okoliczności, nie?

Dowiedziałem się więc jak to jest używać papieru i długopisu do prowadzenia dziennika, notowania pomysłów oraz planowania. Bez planera pewnie by mi odbiło do reszty.

Planowanie i Dziennik

Ilość miejsca(7 linijek) na każdy dzień tygodnia nie oszałamia, szczególnie jeśli masz aktywne weekendy. Oczywiście mógłbyś po prostu wziąć inną wersję niż ja(2planer) i w ogóle się tym tematem nie przejmować, ale znalazłem rozwiązanie.

Organizer i Notatnik mają numerowane kartki. Jeżeli dotąd nigdy nie przydarzyło Ci się korzystać z zeszytu z tym usprawnieniem to pewnie mi nie uwierzysz, ale to dzięki takim małym rzeczom łatwiej jest pracować. W kalendarzu wpisujesz naprawdę krótki hasło + odnośnik do odpowiedniego tematu/strony organizera albo strony notatnika. Trochę jak „opis wydarzenia” w kalendarzu Google 😉

Notatnik

Z uwagi na notatnik właśnie uważam, że lepiej bawić się 3planerem z odesłaniami, niż 2planerem z dużym kalendarzem. Usprawnienie jest dość oczywiste – Twój notatnik na pomysły nie zajmuje dodatkowego miejsca i nie gubi się, ponieważ masz go w planerze. Jeżeli dotąd nie nosisz przy sobie notatnika na pomysły to zacznij, bo marnujesz niewiarygodny potencjał.

W środku tych wakacji nie miałem takich ilości spotkań, które wymagałyby organizera, więc wiem tylko że jest fajnym dodatkowym notatnikiem, a zakładek można używać jak folderów simple smile Recenzja Nowego Narzędzia Do Zarządzania Czasem – Promocja Do Wtorku (16.10)

Dla kogo jest 3planer

Powiedzmy sobie szczerze, jeżeli nie musisz zbyt dużo przemieszczać się w ciągu dnia albo masz w pełni funkcjonalny elektroniczny system organizacji pracy, to raczej Ci się do niczego nie przyda (choć fakt, jest śliczny).

Jeżeli natomiast dotąd żyjesz ze zwykłym organizerem/kalendarzem, to pewnie planer sprawdzi się lepiej, a przestawianie się zajmie Ci tylko chwilę. Sprzedawcy powinni być absolutnie zachwyceni, a każdy kto woli fizyczne rozwiązania od elektronicznych będzie po prostu zadowolony.

Jeśli ciągle nie masz żadnego systemu organizacji pracy, to możliwość wygodnego tworzenia odwołań powinna pomóc Ci w fazie wykreślania wszystkiego, kiedy jeszcze nie wiesz co, jak i gdzie zapisywać – pod warunkiem, że lubisz papier i długopis oczywiście.

Zalety

 • Numerowane kartki(!) – to takie oczywiste i dalej mi się strasznie podoba, może przez organizer i notatnik osobno
 • 3 urządzenia w jednym
 • Kosztuje tyle, co ładny kalendarz w skórze (i sam jest ładny)
 • Sprawia wrażenie, że zrobił go ktoś mający pojęcie o tym co robi – przez cały czas ani razu nie pomyślałem „co za kretyn to kurwa projektował”, czego nie można powiedzieć o większości obiektów w naszym otoczeniu

Wady

 • Nie ma dotykowego ekranu i nie synchronizuje się z kalendarzem google
 • A4 jest dla mnie dość dużym, a wydaje mi się najsensowniejszym rozwiązaniem – ale używając kilku zeszytów osobno nie byłoby lepiej

Promocja

… szaleństwa i zniżki.

Tutaj masz link do sklepu

W tej chwili widzę promocję na 2notery (organizer + notatnik. Jak na nie patrzę mam ciągle w głowie „pokaż światu, że Ciebie kalendarz nie dotyczy!” ;)). 100% pewności, czy to wszystko nie mam – być może na pozostałe też została obniżona cena, tylko nie przekreślono poprzedniej? W każdym razie trwa ona do wtorku.

EDIT: W sumie, to okazuje się że nie do końca wiadomo co z tą promocją(i co ja poradzę?). Na pewno jest zniżka dla osób uczących się.

Jeżeli dostanę więcej informacji w tej sprawie, to dopiszę w tym samym wpisie. Tak czy inaczej nie jest źle z cenami.

Dodatkowo z informacji, które dostaję od przedstawiciela firmy wynika, że wszystkie w tej chwili dostępne modele są na okres październik 2012-styczeń 2014, tylko po prostu strona jest niezaktualizowana. Czyli możesz spokojnie planować w nim następne wakacje, rozdawać na święta itd. 😉

Gdyby naszło Cię na zakup powiedzmy za 2 miesiące, to bądź miły i sympatyczny, zajrzyj na tę stronę i kliknij po drodze mój link, bo nie utrzymują się one do końca świata 😉

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Recenzja Nowego Narzędzia Do Zarządzania Czasem – Promocja Do Wtorku (16.10), 4.0 out of 5 based on 4 ratings
Twoi znajomi też mogą skorzystać!
Autor: Jakub Królikowski

jeden genialny komentarz

 1. Używam od przeszło 1,5 roku 3Planer A4 oraz 3planer B5. Jak dla mnie rewelacja przy organizowaniu codziennych spraw prywatnych/firmowych. Szczerze przyznam, przerabiałem już nie jeden typ drukowanego notatnika/kalendarza oraz rożnego rodzaju wersje elektroniczne. Jednak dopiero 3Planer A4 pomaga mi w łatwy sposób „ogarnąć” listę codziennych spraw, zadań projektów, spotkań. :)

    (Zacytuj)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook